O mnie

Image

Zdjęcia towarzyszą mi od zawsze. Dzieciństwo to czarno-białe fotografie, skrupulatnie wywoływane przez rodziców. Potem przyszedł czas na Polaroida z błyskawicznym wywoływaniem zdjęć. To był szał, wreszcie nie trzeba było czekać na efekty, które można było podziwiać po kilku minutach. Razem z siostrą organizowałyśmy sobie sesje zdjęciowe, które do tej pory wywołują uśmiech na naszych twarzach. Bez wątpienia wolałam być wtedy fotografowaną niż fotografującą.

Wszystko zmieniło się dzięki mojej przyjaciółce Marcie, która za pomocą zdjęć pokazała mi, że aparatem fotograficznym możemy uwiecznić nie tylko obrazki ale i uczucia, które po latach możemy wziąć do ręki.

Obranie drogi fotograficznej spowodowało, że zaczęłam uczestniczyć w licznych kursach i warsztatach, które pomogły mi się rozwinąć. To dzięki nim jestem teraz w tym miejscu i ciągle mam chęć doszkalania się, aby być coraz lepszą w tym co robię, zarówno dla siebie jak i dla moich wspaniałych klientów.

Osoby od których miałam przyjemność i zaszczyt się uczyć to:
Marta Góralska – Fotomia – fotografia noworodkowa
Ilona Szymańska – Najka Photography – fotografia dziecięca
Grzegorz Płaczek Moment – fotografia ślubna
Patrycja Baczkowska – fotografia noworodkowa
Gregor Laubsch Photography – fotografia portretowa
M&K Slowinski Photography – fotografia noworodkowa
Cyfrowa Ciemnia – warsztaty zarządzania barwą
Adam Trzcionka - fotografia ślubna 
Sagaj - fotografia portretowa

Projekt i wykonanie: Pin Media. Wszystkie prawa zastrzeżone © 2018 FotoBella Dorota Sekuła. Kopiowanie zdjęć bez zgody autora jest zabronione.
ul. Grota Roweckiego 12, Góra Kalwaria
603 603 226
dorota@fotobella.eu